Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościObwieszczenie w sprawie sprostowania błędu pisarskiego w obwieszczeniu i ogłoszeniu o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu za
2021-03-23 10:52:11, opublikował: Ogrodnik Mariusz

Oleśnica 24.03.2021 r.


RN.6721.1.2.2021


OBWIESZCZENIE

w sprawie sprostowania błędu pisarskiego w obwieszczeniu i ogłoszeniu o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie Cieśle i Wyszogród, gmina Oleśnica.


 W obwieszczeniu i ogłoszenie z dnia 10.02.2021 w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie Cieśle i Wyszogród, gmina Oleśnica prostuje się błąd pisarski:

- było: "(...) oraz uchwały Rady Gminy Oleśnica nr XIX/189/20 z dnia 17 czerwca 2020 r. zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu wyżej wymienionego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz  prognozą oddziaływania na środowisko. "

- powinno być: "(...) oraz uchwały Rady Gminy Oleśnica nr XIX/180/20 z dnia 17 czerwca 2020 r. zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu wyżej wymienionego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz  prognozą oddziaływania na środowisko. "
 Niniejszym błąd pisarski, o których mowa, ulega sprostowaniu.


Wójt Gminy Oleśnica
/-/ Marcin Kasina

Biuletyn Informacji Publicznej
 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24