Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościDumni Z polski - bezpłatny program
2020-11-24 10:22:37, opublikował: Kędziora Piotr
Szanowni Państwo,
 
zapraszamy Państwa szkołę do udziału w bezpłatnych zajęciach z zakresu edukacji obywatelskiej „Dumni z Polski”. Program ma na celu podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości obywatelskiej wśród dzieci i młodzieży.
 
W czasie pandemii zajęcia prowadzimy online za pośrednictwem popularnej aplikacji Microsoft Teams.
 
W programie mogą wziąć udział uczniowie klas lub kół zainteresowań w wieku od 12 do 19 lat. Każda szkoła otrzyma od nas certyfikat potwierdzający przeprowadzenie zajęć. Udział w programie nie wiąże się z poniesieniem z Państwa strony jakichkolwiek kosztów.

W programie może wziąć udział każda szkoła, która wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://forms.gle/6nJnhw2EBMgdnPm97

Program obejmuje przeprowadzenie dwóch lekcji w ciekawej, atrakcyjnej dla uczniów formie.

Wiemy jak ważne jest budowanie w młodych obywatelach szacunku do prawa i wartości, tj. równość, tolerancja czy troska o dobro wspólne. Podczas naszych zajęć rozmawiamy o empatii, ekologii, planowaniu kariery, a także zachęcamy do podejmowania działań pro bono. Uczniowie dowiedzą się również jakie prawa i obowiązki ma obywatel oraz gdzie szukać pomocy, gdy padnie się ofiarą przestępstwa.

Obejrzymy też trzy krótkie filmy, przeprowadzimy kilka zajęć warsztatowych oraz rozwiążemy quiz. Potrafimy zdobyć uwagę uczniów. Uczymy o Polsce i dla Polski.

Więcej informacji o programie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.dumniz.pl.

Program „Dumni z Polski” organizuje Fundacja Życie. Program finansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości i w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
 
Pozdrawiamy
Zespół programu „Dumni z Polski”
tel. 570 390 460
 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24