Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSpis Rolny 2020 - Gminny Punkt Spisowy
2020-10-14 13:05:00, opublikował: Zaręba Łukasz

Masz problemy ze spisaniem się przez internet, nie posiadasz komputera, nie korzystasz z internetu, potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z Gminnym Punktem Spisowym w Urzędzie Gminy w Oleśnicy.

Działamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00 oraz w środę w godzinach 10.00 – 17.00. 

Żeby dokonać spisu w Gminnym Punkcie Spisowym:
1. Zadzwoń pod numer telefonu 71 314-02-02 lub napisz email: lukasz.zareba@olesnica.wroc.pl, angelina.kowal@olesnica.wroc.pl i umów się w dogodnym terminie z pracownikiem Urzędu Gminy.
2. Na umówione spotkanie zabierz przesłany przez GUS – login i hasło niezbędne do wykonania spisu oraz materiały dotyczące gospodarstwa (powierzchnię i strukturę zasiewów, informacje o wykonanym nawożeniu, zużyciu środków ochrony roślin, zabudowaniach).

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24