Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUzupełnienie składu Rady Sołeckiej w Nieciszowie
2017-03-15 14:08:56, opublikował: Kembłowska Agnieszka

W związku z rezygnacją Pana Arkadiusza Wojnarowskiego z członkostwa w Radzie Sołeckiej wsi Nieciszów, sołtys Pani Danuta Szymańska zwróciła się z prośbą do Wójta Gminy Oleśnica o przeprowadzenie wyborów uzupełniających.

W dniu 14 marca b. r. w świetlicy odbyło się Zebranie Wiejskie w ww. sprawie. Zgodnie z § 15 ust. 2 statutu sołectwa Rada Sołecka liczy od 3 do 5 osób.  Zaistniała zatem możliwość uzupełnienia Rady o dwie osoby.
Podczas Zebrania zgłoszono tylko dwóch kandydatów, w związku z powyższym, zgodnie z § 28 Statutu Sołectwa Nieciszów, głosowania nie przeprowadzono. Do składu Rady sołeckiej dołączyli: Pani Maria Woskowicz oraz Pan Adam Szczepański. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Skrutacyjna w trzyosobowym składzie: Pani Luiza Rybiałek – Wałęcka – przewodnicząca Komisji oraz członkowie: Pan Tadeusz Andreasik i Pan Emilian Kuriata.  Komisję wybrano spośród mieszkańców uczestniczących w Zebraniu.

Poniżej aktualny skład Rady Sołeckiej sołectwa Nieciszów:
1.  Danuta Szymańska – sołtys / przewodnicząca Rady Sołeckiej
2.  Luiza Rybiałek – Wałęcka
3.  Maria Woskowicz
4.  Emilian Kuriata
5.  Adam Szczepański

Radzie Sołeckiej życzymy owocnej działalności na rzecz swojej wsi i jej mieszkańców.

Agnieszka Kembłowska

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24