Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Invest in Gmina Oleśnica

Kalendarz na Marzec 2021:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5 6 7
8 910 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Dziś mamy 68 dzień roku
do końca pozostało 297 dni
Znak zodiaku:Ryby
Invest in Gmina Oleśnica

Szanowni Państwo,

   Marzeniem każdego włodarza jest stworzenie stabilnego a zarazem nowoczesnego miejsca, które dba o swoich mieszkańców i wspiera ich w rozwoju. Zbudowanie “Małej Ojczyzny” w której warto żyć i pracować. Patrząc na stały wzrost liczby zameldowanych w gminie Oleśnica (od niecałych 10 000 na początku lat 90-tych do 13 765 na chwilę obecną) widać dobre obranie kierunku działań wpływających na jakość życia.

   Największym kapitałem Gminy Oleśnica, oprócz doskonałej lokalizacji dla potencjalnych inwestorów, są właśnie mieszkańcy – zaangażowani, rzetelni, o gruntownej wiedzy zawodowej i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Dla firm chcących dołączyć do prężnie działających na terenie gminy od wielu lat przedsiębiorców, samorząd zapewnia najniższe stawki krajowe podatku od środków transportowych oraz zwolnienie z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis.

   Czynnikiem wpływającym na atrakcyjność terenu gminy są niewątpliwie inwestycje. Gmina Oleśnica w ostatniej dekadzie sukcesywnie zwiększa nakłady finansowe na rozwój. W roku 2011 była to kwota 5,36 mln zł, a w 2019 roku wydatkowano już kwotę w wysokości 11,63 mln zł. Inwestując w przyszłość sprawnie wykorzystujemy funduszy europejskie oraz krajowe, co wpływa na poprawę infrastruktury i przynosi wymierne korzyści mieszkańcom.

   Zachęcam Państwa do zapoznania się z informacjami na temat Gminy Oleśnica zawartymi w zakładce “Invest in Gmina Oleśnica”. Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedzą na Państwa pytania.

Z wyrazami szacunku

Marcin Kasina

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24