Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościXXIX nadzwyczajna sesja Rady Gminy Oleśnica
2021-05-19 11:36:22, opublikował: Kembłowska Agnieszka

12 maja b. r. odbyła się kolejna w tej kadencji nadzwyczajna sesja Rady Gminy Oleśnica. Konieczność zwołania posiedzenia podyktowana była potrzebą wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej, m. in. na wniosek sołectwa Dąbrowa, dotyczących wydatków na remonty dróg śródpolnych, na zakup kosiarki do koszenia trawy oraz na organizację imprez kulturalno – sportowych.

W związku z powyższym podczas niniejszej sesji poddano pod głosowanie projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 rok.
W trakcie obrad, Przewodniczący Rady - Tadeusz Kunaj – wniósł o wprowadzenie do porządku autopoprawki, która została złożona na wniosek Wójta, a dotyczyła wprowadzenia punktu 5 o następującej treści: „Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia zadania publicznego od Powiatu Oleśnickiego związanego z utrzymaniem czystości i porządku w pasie dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie gminy.” Uchwała dotyczyła zawarcia porozumienia w celu jednorazowego sprzątania poboczy w pasie drogowym dróg powiatowych, zgodnie z wykazem sporządzonym przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy.
Ww. akty zostały podjęte jednogłośnie przy 14 radnych obecnych na sesji.

Zgodnie z § 14 ust. 4 ustawy o samorządzie gminnym - imienne wykazy głosowań radnych publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Urzędu Gminy Oleśnica http://olesnica.nowoczesnagmina.pl/.

Agnieszka Kembłowska
Biuro Rady

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24