Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSpotkanie w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Bogusławice
2022-09-15 10:37:03, opublikował: Ogrodnik Mariusz

ZAWIADOMIENIE

 

Zawiadamiam, że w dniu 23 września 2022 r. (piątek) o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Bogusławicach odbędzie się spotkanie w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Bogusławice.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców Sołectwa Bogusławice, właścicieli nieruchomości przeznaczonych zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę oraz właścicieli firm zlokalizowanych na tym terenie.

 

Wójt Gminy Oleśnica

/-/ Marcin Kasina

Biuletyn Informacji Publicznej