Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościZaproszenie na spotkanie "Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027 LGD Dobra Widawa"
2022-06-02 10:07:24, opublikował: Bojanowski Paweł

Szanowni Państwo,

w imieniu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa serdecznie zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami Gminy Oleśnica, w związku z pracami nad tworzeniem "Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027".

Lokalna Strategia Rozwoju to najważniejszy dokument określający charakter obszaru LGD oraz podstawowe kierunki jego rozwoju. W celu jego stworzenia kluczowe jest poznanie opinii mieszkańców, zidentyfikowanie lokalnych potrzeb i pomysłów.

Będzie nam niezmiernie miło współtworzyć ten dokument z Państwem. Za Państwa pośrednictwem chcemy także zaprosić na spotkanie wszystkie zainteresowane osoby. Ważnym jest, by spotkanie miało charakter wielopokoleniowy i wzięli w nim udział mieszkańcy i podmioty reprezentujący różne sektory (publiczny, społeczny, gospodarczy). Będziemy wdzięczni za poinformowanie mieszkańców Gminy, a także członków Rad Sołeckich, Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów ludowych, lokalnych aktywistów i działaczy społecznych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 6. czerwca 2022 r., o godzinie 13.00, w Sali narad w Urzędzie Gminy Oleśnica - ul. 11. Listopada 24, 56-400 Oleśnica.

Program spotkania:

  1. Przedstawienie działalności LGD Dobra Widawa.
  2. ?Dobre Praktyki?, czyli projekty zrealizowane w Gminie.
  3. Czym jest Lokalna Strategia Rozwoju? Rola mieszkańców w tworzeniu LSR. Możliwość pozyskania środków za pośrednictwem LGD Dobra Widawa.
  4. Analiza mocnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń (analiza SWOT).
  5. Propozycje mieszkańców dotyczące przyszłych projektów.
  6. Wolne głosy mieszkańców.

Info: LGD Dobra Widawa