Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościFotowoltaika dla firm od PGNIG
2020-07-17 10:12:12, opublikował: Bojanowski Paweł

PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło ofertę rozwiązań fotowoltaicznych dla firm. Oferta pod nazwą „Fotowoltaika dla firm”, obejmuje między innymi kompleksową realizację inwestycji wraz z doradztwem w zakresie doboru technologii i sposobów finansowania oraz przyłączeniem do sieci i serwisem (tzw. instalacja „pod klucz”).

Dzięki współpracy z firmą Corab, największym polskim producentem systemów fotowoltaicznych, PGNIG może zapewnić klientom nie tylko najwyższą jakość i bezpieczeństwo ale również bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Zastosowanie fotowoltaiki w firmie pozwala na obniżenie rachunków, pozyskiwanie czystej energii oraz na ograniczenia skutków wahań cen energii. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne są wydajne i przystępne cenowo, gwarantują również krótki czas zwrotu z inwestycji. Fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Jest wygodne, trwałe i bezpieczne, a równocześnie przyczynia się do poprawy środowiska naturalnego.

Zasada działania instalacji fotowoltaicznej polega na pozyskiwaniu energii słonecznej i przetwarzaniu jej w energię elektryczną. Umożliwiają to moduły wyposażone w ogniwa fotowoltaiczne. Moduły fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną i zamieniają ją na prąd stały. Wytworzony prąd jest następnie kierowany do inwertera (falownika), który zamienia prąd stały na prąd zmienny stosowany w instalacjach elektrycznych.

Oferta „Fotowoltaika dla firm” jest dedykowana zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów PGNiG Obrót Detaliczny. W ramach usługi, klienci zainteresowani korzystaniem z energii fotowoltaicznej, będą mogli liczyć między innymi na indywidualny dobór rozwiązania wraz z wymiarowaniem i instalacją. Montaż instalacji fotowoltaicznej, przyłączenie do sieci elektroenergetycznej i uruchomienie będzie realizowane przez największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych, firmę Corab.

Klienci mogą również liczyć na atrakcyjną ofertę finansowania komercyjnego. Na każdym etapie procesu sprzedażowego i inwestycyjnego wsparcia udzielał będzie dedykowany opiekun Klienta ze strony PGNiG Obrót Detaliczny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
www.pgnig.pl/fotowoltaika
fotowoltaika@pgnig.pl
tel. 665 612 087