Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościTwoje podatki wrócą do Ciebie!
2019-03-22 11:55:27, opublikował: Bojanowski Paweł

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z graficzną prezentacją budżetu Gminy Oleśnica na rok 2019, która dostępna jest pod adresem:
https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-miasta/gmina-olesnica/2019

Uchwała budżetowa jest dokumentem złożonym, natomiast prezentacja w łatwy sposób obrazuje, jak płacone przez mieszkańca podatki  przeznaczane są na poszczególne zadania budżetowe.

Mieszkańcy mają wpływ na to jak rozwija się Nasza Gmina. Rozliczając podatki w miejscu zamieszkania zwiększacie Państwo budżet na inwestycje.

Pamiętaj!
Rozliczając się z Urzędem Skarbowym wskaż w zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania Gminę Oleśnica (niezależnie od miejsca zameldowania).

  pobierz ulotke (format PDF)

Urszula Szymańska

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24