Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościGmina Oleśnica pozyskała kolejne środki unijne.
2018-10-17 15:22:25, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Gmina Oleśnica pozyskała kolejne środki unijne

       Dziś 17 października 2018 r., w Świdnicy w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, Gmina Oleśnica znalazła się w gronie 15 beneficjentów środków unijnych w ramach konkursu, Poddziałanie 9.2.1 – Dostęp do wysokiej jakości usług społecznych wspierających rodziny i pieczę zastępczą.
       Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina otrzymał certyfikat potwierdzający otrzymanie funduszy na projekt: „Nowe Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Oleśnica”. Przewidziany czas realizacji działania jest od 01.11.2018 r. do 30.06.2020 r. Całkowita wartość projektu to 414.325,00 zł z czego dofinansowanie w kwocie 392.875,00 zł natomiast wkład własny Gminy to 21.450,00 zł
       Dzięki pozyskanym środkom mieszkańcy Gminy Oleśnica będą mieli zwiększoną dostępność  do opieki w formie placówek wsparcia dziennego poprzez utworzenie i funkcjonowanie 2 świetlic dla 40 dzieci/młodzieży w wieku 6-15 lat z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, doświadczających trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych.
      Dotacja realizowana będzie przy wsparciu finansowym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Fundacja na Rzecz Inicjatyw Społecznych i Ochrony Zdrowia „Wspólnie do celu” z miejscowości Bystre jest liderem projektu a Gmina Oleśnica partnerem.

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24