Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościWstrzymany nabór wniosków na wymianę pieców
2018-06-07 12:17:58, opublikował: Bojanowski Paweł

Uwaga: nabór wniosków na wymianę systemu ogrzewania został zakończony

Zgodnie z § 2 ust. 2 programu priorytetowego pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego” - Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu podjął decyzję o zakończeniu naboru wniosków w ramach przedmiotowego programu, w związku z powyższym informuję, że Gmina Oleśnica wstrzymuje nabór wniosków na wymianę systemu ogrzewania, w ramach programu, który został wprowadzony na terenie gminy Oleśnica Uchwałą Nr XXXVI/252/17 Rady Gminy Oleśnica z dnia 27 października 2017r.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu podjął taką decyzję, gdyż Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej przygotowują się do wprowadzenia ogólnopolskiego programu dotyczącego poprawy efektywności energetycznej i zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery przez istniejące lub nowo budowane jednorodzinne budynki mieszkalne.

Szczegóły dotyczące naboru w ramach nowego programu priorytetowego zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Urzędu Gminy Oleśnica oraz na tablicach ogłoszeń w poszczególnych sołectwach po uzyskaniu szczegółowych informacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu.

  zobacz pełną treść dokumentu (format PDF)

Info: Referat RGNiOŚ

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24