Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSpotkanie w sprawie Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027 LGD Dobra Widawa
2022-06-13 13:51:21, opublikował: Bojanowski Paweł

Szanowni Państwo,

w każdej z gmin obszaru LGD Dobra Widawa zaplanowano spotkania z mieszkańcami w sprawie tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD Dobra Widawa na lata 2023-2027. W kilku gminach spotkania już się odbyły, wiele spotkań jeszcze przed nami. Spotkania zaplanowane są w godzinach 13.00 - 16.00, natomiast dla osób które w tym czasie nie mogą osobiście w nich uczestniczyć udostępniona zostaje transmisja online. W dniu spotkania w danej gminie na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku wskazujemy link do spotkania.

Dodatkowo, poza spotkaniami, które odbywają się w każdej z Gmin w godzinach pracy Urzędów, serdecznie zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami obszaru zaplanowane w godzinach popołudniowych - Spotkanie odbędzie się w dniu 23. czerwca o godzinie 17.00 w Auli Biblioteki Publicznej w Oleśnicy, przy ul. Reja 10.

Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania swoich uwag i pomysłów bezpośrednio w biurze LGD, w punktach konsultacyjnych m.in. w Urzędach Gmin, a także podczas lokalnych wydarzeń gminnych.

Z poważaniem,
Marta Kaszuba
Specjalista ds. Wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa
ul. Wojska Polskiego 67/69
56-400 Oleśnica
tel. 71 314 32 01
www.dobrawidawa.pl