Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościStrategia Rozwoju Gminy Oleśnica na lata 2021-2030 - raport z badań ankietowych oraz diagnoza uwarunkowań rozwojowych
2020-12-29 10:33:41, opublikował: Zahorski Rafał

W październiku rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwoju Gminy Oleśnica na lata 2021-2030 - dokumentem określającym mocne i słabe strony, definiującym zagrożenia i szanse rozwoju, pomagającym w wyznaczaniu zadań i celów, które będą realizowane do 2030 roku. Na początku grudnia poprosiliśmy Mieszkańców Gminy o wypełnienie anonimowej ankiety, która była fundamentem do sporządzenia przez Instytut Badawczy IPC raportu dotyczącego pozytywnych i negatywnych aspektów życia na terenie Gminy oraz kierunków w jakich Gmina powinna się rozwijać w najbliższej przyszłości. Efektem prac jest „Raport z badań ilościowych i jakościowych”, z którym można zapoznać się pod linkiem:

Raport z badań ilościowych i jakościowych

Przeprowadzone badania pomogły również przy tworzeniu kolejnego dokumentu będącego podstawą do przygotowania Strategii Rozwoju Gminy Oleśnica na lata 2021-2030 – Diagnozy strategicznej uwarunkowań rozwojowych Gminy Oleśnica. Znajduje się tu szereg informacji dotyczących sfery społecznej, gospodarczej, technicznej oraz organizacyjno-finansowej – prawie 80 stron lektury pod linkiem:

Diagnoza strategiczna uwarunkowań rozwojowych Gminy Oleśnica

Dziękujemy Mieszkańcom Gminy za udział w badaniach (800 wypełnionych ankiet oraz rozmowy telefoniczne z przedstawicielami Instytutu IPC) i zachęcamy do zapoznania się z ich wynikami. Kolejne konsultacje społeczne przewidziane są po opracowaniu dokumentu finalnego – pod koniec marca 2021 roku.

Spis treści

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24