Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościKampania społeczna pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”
2020-12-18 12:48:44, opublikował: Bojanowski Paweł

Prezydent/ Burmistrz/ Wójt
Województwo Dolnośląskie
(wszyscy)

Na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Agencja Reklamowa Radna sp. z o.o. realizuje ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”. Ogólnopolska Kampania Społeczna realizowana jest w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014 – 2020 i ma na celu podniesienie świadomości społeczeństwa i uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii wywołanej COVID-19 oraz dotarcie do szerokiego grona polskiego społeczeństwa, jak również wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zagrożonych lub dotkniętych przemocą w rodzinie.

W ramach kampanii przygotowane zostały, między innymi, krótkie animowane formy filmowe dla uczniów szkół podstawowych, uwzględniające grupy wiekowe uczniów klas I-III i IV-VIII, które służyć mają realizacji założonych celów kampanii.

Z uwagi na rangę problemu, jakim jest przemoc w rodzinie oraz aktualną sytuację epidemiczną zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie działalności Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej poprzez przekazanie do szkół podstawowych na terenie miasta / gminy poniższych filmów:

Link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas I-III https://we.tl/t-EWHbe04xsG

Link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas IV-VIII https://we.tl/t-5EIkXXPWDK


Jednocześnie informuję, że linki do animacji będą aktywne do 22 grudnia 2020 r. 

Jeżeli nie uda się Państwu pobrać animacji w w/w terminie, uprzejmie proszę o przesłanie informacji na adres poczty e-mail: nfujarczuk@radna.pl - wygenerowany wówczas zostanie i przesłany nowy link z animacjami do pobrania.

Agencja Reklamowa Radna przygotowała również krótką instrukcję dotyczącą sposobu pobrania plików z filmami i ich dalszej dystrybucji, którą przesyłam w załączeniu.

  Instrukcja pobierania plików - Mozilla Firefox (format PDF)
  Instrukcja pobierania plików - MS Edge (format PDF)

ZASTĘPCA DYREKTORA
Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej
Danuta Zawilla

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24