Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMedale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie
2018-06-28 09:03:40, opublikował: Gieroń-Bojanowska Paulina

Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina, Przewodniczący Rady Tadeusz Kunaj oraz Sekretarz Gminy Krzysztof Skórzewski wręczyli Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla 9 par, które wspólnie przeżyły w związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Uroczystość odbyła się 27 czerwca 2018 r. w Urzędzie Gminy Oleśnica. Odznaczenia wraz z legitymacjami i kwiatami otrzymali Państwo: Janina i Stanisław Bęben z Bogusławic, Maria i Stanisław Ławscy z Krzeczyna, Krystyna i Czesław Rybscy ze Smardzowa, Irena i Marian Tacikiewicz z Boguszyc, Helena i Tadeusz Milewicz z Ligoty Małej, Urszula i Michał Pona z Ligoty Wielkiej, Barbara i Jan Wojtowicz z Nieciszowa, Bogusława i Janusz Obała z Ligoty Polskiej, Czesława i Leon Mireccy z Ligoty Wielkiej.

Licząc od 2012 r., od kiedy Wójt zachęca do ubiegania się o Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, odznaczenia otrzymało już 90 par.

 

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24