Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościPotwierdzanie profili zaufanych ePUAP możliwe w Urzędzie Gminy Oleśnica
2018-06-11 12:09:09, opublikował: Gieroń-Bojanowska Paulina

  Z uwagi na zwiększającą się świadomość mieszkańców co do sposobu komunikacji z administracją publiczną drogą elektroniczną, Wójt Gminy Oleśnica podjął decyzję o utworzeniu punktu potwierdzającego profile zaufane ePUAP w Urzędzie Gminy Oleśnica. Punkt potwierdzający znajduje się w tut. Urzędzie (Oleśnica ul. 11 Listopada 24), w pok. nr 12. W Oleśnicy punkty potwierdzania profili zaufanych znajdują się również w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, mających siedzibę na ul. Lwowskiej 34.
  Każda osoba, które chce posiadać profil zaufany ePUAP, powinna zarejestrować się na stronie www.epuap.gov.pl. Następnie należy udać się do jednego z punktów potwierdzających wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość – dowodem osobistym lub paszportem.
  Osoba, która posiada własny profil zaufany ePUAP, może wiele urzędowych spraw załatwić bez wychodzenia z domu. Katalog spraw, które mogą być załatwione elektronicznie, poszerza się z roku na rok, a obecnie są to m.in.: możliwość złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego, zameldowanie się, czy złożenie wniosku przez przedsiębiorcę w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24