Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościBiblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza w Maju na:
2017-04-13 15:10:39, opublikował: Bojanowski Paweł

Szanowni Państwo,

Miesiąc maj rozpoczniemy koncertem patriotycznym.  3 maja (środa) o godz. 17.00 zapraszamy na operetkowy koncert „Witaj Majowa Jutrzenko”. W programie polskie pieśni artystyczne i patriotyczne oraz utwory instrumentalne (fortepianowe). Wstęp wolny.

Maj upłynie przede wszystkim pod znakiem teatru. Na scenie Forum gościć będziemy Teatr Sztuk z premierowym spektaklem „Parada”. Gościem specjalnym będzie Lars Danielsson. Performatywny spektakl o ludzkich słabościach i zachowaniach.  Występ 07.05.2017r. w niedzielę o godz.17.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia od 12.04.2017 od godz. 16.00.
Pod koniec miesiąca 26.05.2017 w piątek o godz. 19.00 wystąpi znany już Państwu Teatr Komedia z Wrocławia. Premierowy spektakl „Nic nie gra” to gwarancja angielskiego humoru w najlepszym, najczystszym wydaniu. Sztuka „The Play That Goes Wrong” została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie, otrzymała prestiżową nagrodę Laurence Olivier Award. Bilety w cenie 60 zł do nabycia  od 12.04.2016 od godz. 16.00.

Dla najmłodszych mieszkańców przygotowujemy razem z Panem Aleksandrem Chrzanowskim Festyn Rodzinny „Bawimy się-uczymy się-pomagamy” z okazji Dnia Dziecka – Park Kolejarzy 28.05.2017 (niedziela).

Na Międzynarodową Wystawę Exlibrisów „Rok Czeski” zapraszamy do biblioteki przy ul. M. Reja 10 od 8.05.2017 r.

Natomiast 31.05.2017 r. będziemy obchodzić 135 rocznicę urodzin profesora Antoniego Cieszyńskiego. W programie wystawa i uroczystości na Zamku Książęcym w Oleśnicy oraz złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową w Rynku.

Oprócz tych wydarzeń zapraszamy do naszego kina na nowości filmowe. Dla dzieci: Mumio Strażnik Księżyca, a dla dorosłych widzów: La la land oraz Szybcy i Wściekli 8.

Mam nadzieję, że w nadchodzącym miesiącu odwiedzą Państwo Bibliotekę i Forum Kultury w Oleśnicy.

  zobacz informację w formacie PDF

Szczegóły www.bifk.info

Info: Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24