Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościGmina Oleśnica - GMINA FAIR PLAY 2013
2013-12-14 09:59:29, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Gmina Oleśnica od dwóch lat GMINĄ FAIR PLAY 2013

      6 grudnia 2013 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się gala podczas, której wójt Marcin Kasina  odebrał  certyfikat „Gmina Fair Play” 2013. Kapituła konkursu „Gmina Fair Play", Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" przyznały kolejny raz Gminie Oleśnica tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play 2013” Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. 
      Do udziału w XII edycji konkursu zgłosiło się 41 samorządów z całej Polski. Ostatecznie Kapituła Konkursu wyłoniła 39 gmin, które spełniły wymagania konkursu i przeszły pozytywnie procedurę weryfikacyjną.
      Celem konkursu jest promocja najbardziej aktywnych i prorozwojowych gmin w naszym kraju. Tytuł „Gmina Fair Play” jest ważnym wyróżnieniem, które plasuje Gminę Oleśnica wśród najlepszych, godnych zaufania gmin w kraju. Lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy doceniają wysiłki i starania, które Gmina wkłada w rozwój infrastruktury komunalnej czy budowę obiektów użyteczności publicznej. Laur ,,Gminy Fair Play’’ jest jednocześnie zachętą dla innych potencjalnych inwestorów i przedsiębiorstw do lokowania kapitału na terenie Gminy Oleśnica.

Przygotowała: Agnieszka Sanetra