Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Wideotłumacz


Kalendarz na Grudzień 2021:

PnWtŚrCzPtSoN
12 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dziś mamy 335 dzień roku
do końca pozostało 30 dni
Znak zodiaku:Strzelec
Wideotłumacz

Urząd Gminy Oleśnica uruchomił usługę Wideotłumacza, skierowaną do osób niesłyszących. Jest dostępna dzięki współpracy z Polskim Związkiem Głuchych w Łodzi. Wideotłumacz umożliwia swobodną i bezpośrednią komunikację osoby niesłyszącej z pracownikami Urzędu, w czasie rzeczywistym, przy pomocy kamery. Językiem porozumiewania się jest polski język migowy (PJM) lub system języka migowego (SJM).

Jak to działa? Przychodząc do Punktu Obsługi Inwestora (POI) na parterze Urzędu przy ulicy 11 Listopada 24 w Oleśnicy, należy zgłosić potrzebę skorzystania z tłumacza języka migowego. Można mieć ze sobą kartkę z taką informacją. Pracownik POI uruchomi dedykowaną aplikację. Tłumaczenie odbywa się na zasadzie wideorozmowy. Usługa jest bezpłatna, dostępna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:45 i nie wymaga wcześniejszego umawiania.

O sprawach, jakie można załatwić w Urzędzie, dowiesz się z filmu przygotowanego w języku migowym.

Szczegółowy spis referatów i spraw, jakimi się zajmują

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24